Tipy

Jak na vánoční dekorace

Už se nám zase blíží – svátky, které těší snad všechny malé i velké na světě. Jakoby už byla cítit vůně chvojkového...

více

Velikonoční dekorace

Jaké jsou možnosti, pokud se rozhodnete pořídit si velikonoční dekorace? Co všechno je možné vyzdobit, a jaké dekorace jsou k tomuto účelu nejvhodnější?

více

Aranžování

Během kalendářního roku je samozřejmě mnoho příležitostí, ke kterým se aranžérská výroba skvěle hodí. Ať už aranžujeme pro radost běžných dnů, k příležitosti některého ze svátků anebo třeba i jen tak, protože, například, nám začal podzim..

více

Umělé květiny

Naše společnost Vám nabízí umělé květiny např. květiny řezané, vázané kytice, květinové závěsy kvetoucí i celozelené, keře jak malolisté tak velkolisté, stromy tuzemské i zahraniční výroby, palmy a řadu dalších umělých rostlin. Je možné si u nás objednat také aranžování na zakázku, přičemž věříme, že s našimi zkušenostmi určitě vyřešíme všechny Vámi vznesené požadavky k Vaší spokojenosti.

více

Svíčky a svícny

Nabízíme svíčky a svícny. Pro různé druhy příležitostí máme v prodeji široký sortiment svíček a různých velikostí, tvarů, barev a vůní, jako jsou svíčky stolní a dekorativní, dortové, sváteční i vánoční a v neposlední řadě také svíčky hřbitovní a kostelní

více

Keramické obaly a skleněné vázy

Dále u nás můžete najít keramické obaly, včetně květináčů a skleněných váz a mnoho jiných doplňků ze skla či keramiky včetně dárkového zboží pro zútulnění Vašeho domácího nebo pracovního prostředí.

více
nahoru

+420 547 237 177
info (a) dekor-extra tecka cz

 

Need help?
more

dekor extra s.r.o.

Dekor Extra s.r.o.

Import-Export | © 2024 | všechna práva vyhrazena

nahoru